מוקדי ביה"ס לכדורסל

מועדון הכדורסל הפועל כפר סבא פותח את שעריו גם העונה לכל ילדי העיר. המועדון, בו פעילים למעלה מ-3000 ילדים, בנים ובנות, מספק בית חם ומשמש כתנועת נוער גדולה בעיר. המועדון שם דגש על קידום ערכי הספורט ומעניק לילדים כלים חינוכיים, וזאת לצד השאיפה למצוינות והישגיות. למועדון בי“ס לכדורסל המונה כ-2500 שחקנים ושחקניות, בגילאי גן עד י“ב, המשמש כבסיס להצלחת מחלקת הנוער והינו מקור גאוותנו. 

אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם מאמני בתי הספר ולהגיע ל2-3 אימוני ניסיון 

הורים, שחקנים ושחקניות יקרים,

העונה שעברה הביאה עימה אתגרים חדשים, אתגרים שלא ניתן היה להעלות אותם על הדעת כשהיא החלה. אולם דווקא בתקופה זו התגלה חוסנו של המועדון. בתקופת הסגר התרגשנו לקבל את ההודעות והסרטונים שלכם השחקנים שהמשכתם להתאמן באופן עצמאי, הודעות געגועים ותמונות רבות. המסרים הללו חלחלו אל המאמנים, ריגשו אותם, והם מצידם השקיעו את כל מאודם כך שכאשר האימונים יחזרו, למרות מגבלות כאלה ואחרות, הם יחזרו בצורה הטובה ביותר.

עומדים אנו לקראת שנה שיש בה חוסר ודאות מסוים. אולם דבר אחד הוא ודאי – צוות המאמנים, שנמצא בבתי הספר לכדורסל במשך עשרות שנים במצטבר, יעשה הכול כדי להפוך גם את העונה הבאה לטובה ביותר. אנו, כמועדון, נעמוד מאחוריהם ונדאג שלמאמנים ולשחקנים יהיו את כל הכלים ליהנות, להתקדם ולהצליח.

גם השנה המועדון מציע אימונים לכלל ילדי העיר: בנים ובנות בגילאי גן – י"ב, החל מקבוצות חוגיות במסגרת בתי הספר לכדורסל, דרך מסגרת העתודה לכיתות ז'-י"ב והקבוצות ההישגיות במסגרת מחלקת הנוער והנערות, וכן קבוצה לילדים בעלי מוגבלויות. באימונים אנו נמשיך לשים את הדגש על קידום ערכי הספורט ומתן כלים חינוכיים לילדים, וזאת לצד השאיפה למצוינות והישגיות.

אתם מוזמנים להצטרף ל-3000 השחקנים במועדון ולקחת חלק בתנועת הנוער המובילה בעיר.

הנכם מוזמנים לאימוני ניסיון במוקדי הפעילות השונים הפרוסים בכל בתי הספר היסודיים בעיר.

לשנה מהנה, מוצלחת ובריאה

תומר ניסן

מנהל בתי הספר לכדורסל

מועדון הכדורסל הפועל כפר סבא

דילוג לתוכן